Бажаєте, ми передзвонимо Вам?
Не відходьте від телефону! Скоро Вам передзвонять!

УЗІ ДІАГНОСТИКА
ЗАПОРІЖЖЯ

УЗД нирок, печінки, щитоподібної та молочних залоз. Гінекологічне УЗД та УЗД під час вагітності, пренатальний скринінг. УЗД судин голови та шиї, УЗД судин ніг.
Ультразвукова діагностика (УЗД, УЗД) - це доступний, нешкідливий, безболісний і ефективний метод обстеження. УЗД можна застосовувати для діагностики безлічі захворювань і з будь-якою частотою, необхідною для точної діагностики. УЗД практично не має протипоказань, його можна проводити всім, зокрема новонародженим і вагітним жінкам.

Показання для проведення УЗД-діагностики

Ультразвукове обстеження може пройти кожна людина в будь-якому віці, але є особливі фізіологічні стани, а також показання для додаткової діагностики захворювань, за яких лікарі призначають УЗД:

1. травми репродуктивних органів чоловіків.

2. Системні патології (склеродермія, ревматизм тощо).

3 Зміна розмірів щитоподібної залози, наявність на шиї різних утворень.

4. Порушення в роботі внутрішніх органів - печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та селезінки. Обстеження призначається за відповідної клінічної картини.

5. Захворювання серця (кардіосклероз, стенокардія, інфаркт, кардіоміопатії, вади серця) і порушення в роботі судинної системи. Показанням до проведення обстеження є зміни на електрокардіограмі.

6. Захворювання органів дихання (бронхіт, бронхіальна астма,
бронхоектатична хвороба та ін.).
Обстеження дає змогу виявити різні патології в легенях, плеврі та плевральній порожнині, оцінити наявність і ступінь легеневої гіпертензії.

7. Динамічний контроль за виявленими нефрологічними патологіями (сечокам'яна хвороба, запальні ураження нирок та ін.). Ультразвукову діагностику нирок необхідно провести, якщо у вас постійно підвищений тиск (для виключення "ренальної гіпертензії").

8. Вагітність.
УЗД допомагає виявити особливості розвитку плода, оцінити стан плаценти, навколоплідних вод тощо. Обстеження допомагає діагностувати можливі вроджені або спадкові патології плода. Перше дослідження проводять зазвичай у 10-14 тижнів, друге - у 20-24 тижні й останнє, третє - на терміні 32-34 тижні.
9. Діагностика молочних залоз та органів малого таза.

Профілактичне обстеження грудей потрібно проводити раз на рік усім жінкам, старшим за 35 років. Якщо ви помітили будь-яке ущільнення в грудях, обов'язково зробіть УЗД-діагностику молочних залоз. Обстеження також проводять у разі виявлення кіст і доброякісних пухлин репродуктивних органів. Ультразвукове дослідження репродуктивних органів дає змогу виявити новоутворення матки та яєчників, запалення, провести ранню діагностику вагітності тощо.
ПЕРЕВАГИ УЗД
Метод ультразвукового обстеження має низку переваг:

займає мало часу;
не потрібна спеціальна підготовка до УЗД;
дослідження абсолютно безпечне і нешкідливе;
надає справжні дані про будову і стан органів;
загальнодоступність: дослідження проводять немовлятам, особам похилого віку, пацієнтам у важкому стані.

Галузі застосування:

- Органи малого таза у жінок (сечовий міхур, матка, яєчники, визначення прохідності маткових труб);

- Органи малого таза у чоловіків (сечовий міхур, передміхурова залоза, сім'яні пухирці, органи мошонки, визначення залишкової сечі);

- УЗД в акушерстві (визначення вагітності з ранніх термінів, спостереження за розвитком плода за триместрами з визначенням генетичних маркерів, виявлення ознак вроджених вад розвитку плода, визначення матково-плацентарного та фетоплацентарного кровотоку та ознак їх порушення).

- Органи черевної порожнини і заочеревинного простору у дорослих і у дітей (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки, судини);

- УЗД молочних залоз;

- УЗД щитоподібної залози.