Бажаєте, ми передзвонимо Вам?
Не відходьте від телефону! Скоро Вам передзвонять!

5 ПРИЧИН СХОДИТИ НА МАСАЖ

Масаж Запоріжжя
Масаж Бородінський
Дотики рук досвідченого професіонала можуть дати вам набагато більше, ніж просто гарне самопочуття. Хоча навіть цього вже достатньо, щоб прагнути швидше записатися на сеанс лікувального масажу. Вибрали ще 5 найважливіших переваг цієї приємної процедури.

Позитивні показники масажу:

1. Масаж полегшує хронічні болі

Незважаючи на сучасний розвиток медицини, далеко не всіх вона може позбавити від неприємних симптомів системних недуг. Безліч людей у нашому світі живе з постійним болем у шиї, плечах і спині. Вони змушені вдаватися до знеболювальних препаратів, але ліки дають лише тимчасове полегшення. За допомогою лікувального масажу можна не тільки зменшити больові відчуття, а й позбутися їхніх причин.

2. Масаж покращує сон

Багато хто з нас має проблеми із засинанням. Численні способи боротьби з безсонням - рахувати слоників, пити молоко з медом, трав'яні відвари і таблетки - йдуть у хід, але далеко не завжди допомагають. Радимо записатися на розслаблювальний масаж. Він не тільки позбавить м'язової напруги, а й об'єктивно змінить гормональний фон. Завдяки ендокринній перебудові стане доступним глибокий релакс. Дослідження засвідчили, що правильний масаж викликає збільшення дельта-хвиль на енцефалограмі головного мозку, які характерні для спокійного і глибокого сну.
3. масаж допомагає боротися з депресією

Звісно, йдеться не про важку форму депресії, коли потрібне тривале медикаментозне лікування та допомога фахівців, а про легку, ту, що заведено називати нудьгою. Вона не має під собою вагомих підстав, таких як втрата близької людини, розлучення або звільнення з роботи. Перші симптоми легкої депресії багато хто помічає восени, з приходом дощових похмурих днів. Або наприкінці зими, коли організм виснажений авітамінозом. У такі моменти цілющі дотики досвідченого масажиста здатні повернути радість життя.
Масаж допоможе зняти напругу, позбутися наслідків накопичених стресів, прогнати тривоги та інші ознаки легкої депресії. Дотик рук допоможе змінити біохімію, знизити рівень кортизолу, гормону стресу. Якщо він постійно високий, виникає психоемоційний дисбаланс, людина відчуває симптоми депресії. Масаж природним чином регулює рівень цього гормону, розслабляючи та покращуючи як фізичний, так і психічний стан.
4. Масаж підвищує імунітет

Людина в стані постійної тривоги, під впливом стресів стає вразливою для агресивної патогенної мікрофлори, впливу якої ми зазнаємо щомиті.
Дотики умілих рук допомагають лімфатичній системі звільнити організм від зайвої рідини і вигнати шкідливі бактерії та віруси. Тим самим ми отримуємо відчутну підтримку в боротьбі з патогенними мікроорганізмами, а отже, найрізноманітнішими хворобами.
5. Масаж лікує

2010 року в Лос-Анджелесі відбулося цікаве дослідження в Cedars-Sinai Medical Center. На 53 учасниках перевіряли дію шведського лікувального масажу: 29 із них робили глибокий, а ще 24 - поверхневий масаж протягом 45 хвилин. Дослідники виявили, що всього лише один сеанс призводив до біохімічних змін в організмі кожного з них. Причому ці зміни зареєстрували за допомогою лабораторних тестів.
Після глибокого масажу в слині та крові добровольців значно знизився рівень кортизолу, гормону стресу, а також аргінін-вазопресину, що сприяє збільшенню вироблення кортизолу. Крім того, збільшилася кількість лімфоцитів, а отже активізувалася імунна система.
В учасників експерименту, які отримали легкий масаж, був зареєстрований навіть потужніший викид окситоцину, гормону, пов'язаного із задоволенням, ніж у тих, хто отримував глибокий масаж. Крім того, їхні наднирники виробляли набагато менше кортикотропіну, який стимулює виробництво кортизолу.
Усі ці зміни демонструють, що медичний масаж є потужною терапевтичною зброєю, яка впливає так само, як гормональна терапія, проте не має побічних ефектів, якщо застосовується з урахуванням об'єктивного стану пацієнта, наявних системних патологій, за рекомендацією лікаря та вмілим масажистом.
МАСАЖ ЗАСТОСОВУЮТЬ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ:
  1. метаболічних порушень;
  2. кардіопатологій;
  3. урологічних порушень;
  4. психоемоційних розладів;
  5. захворювань дихальних органів;
  6. гінекологічних порушень;
  7. рухових патологій;
  8. хвороб органів травлення та багатьох інших.